Peržiūrėta 1698

Žaltys

Gintarinis (oi, medinis)  Žaltys.

Ilgų istorijų čia neraitysiu... nebent apie tai, kad esu dėkingas vienam prekybos centrui.

Nepagalvokite, kad nuėjau ir su nuolaida nusipirkau Žaltį, ne, tiesiog, jei nebūtų suplanuotas naujas prekybos centras, ir jei stambioji technika būtų į statybvietę įvažiavusi nenupjovus pakelės liepos, Žalčio, greičiausiai, Romas dabar neturėtų, kad ir kaip smarkiai jo komanda būtų jo nusipelniusi.

Taigi, liepaitė buvo nurėžta, ir niekam nereikalinga pragulėjo šalia Rygos gatvės beveik metus, kol

kažkoks M.G. , save laikantis šiokiu tokiu medžio drožėju,  sugebėjo joje įžvelgt kažkokius užslėptus kontūrus.

O štai tada jau teko ieškot papildomų stiprių rankų, slapta kraut rąstą į automobilį, ir vežti į garažą.

Mintis padrožinėt kažką jubiliejiniam Gintariniam žalčiui kirbėjo jau nuo rudens, net gal ne nuo rudens, o nuo atsisveikinimo su Knyga Lutučiukams, bet, kaip visada, yra neva tai svarbesnių darbų, ir pirmi pjūviai grandininiu pjūklu įvyko kovo mėnesį. Po pirmų nedrąsių rėžių supratau, kad reikia kažkaip simboliškai sujungt fotografiją ir žaltį, o kaip man pavyko, spręsti jums...

Tada, vėlgi tradiciškai, drožyba persikėlė į svetainę (sabaka  šįkart liepos nevogė, neva tai menkavertis medis, ne kokstai ten ąžuolas).

Šitaip, po truputuką ir gavosi, tai kas gavosi, žmonelės paprašiau pasiūt maišą (labai gražus gavosi, lininis, su varnomis), kad siurprizą galima būtų išlaikyt iki paskutinės akimirkos ir va štai Mariaus padedamas, įteikiau Žaltį naturephoto.lt vadui, geriau žinomam „Elnių žinovo“ vardu, Romualdui Barauskui.  Esame labai dėkingi „Lututės“ kolektyvui už kasmetinę šventę visiems gamtos draugams.


Naujienos

Sveikiname su gimtadieniu

Nariai

  • Fotografai: 274
  • Visi nariai: 967

Dabar prisijungę

Mūsų partneriai